تنظیمات تلگرام

سیستم ارسال خودکار روی تلگرام به این شکل کار میکند که بعد از ویرایش مطلب و یا ایجاد مطلب جدید میتوان لینک مطلب به همراه خلاصه آن و تصویر اصلی را بر روی کانال یا گروه تلگرام به صورت خودکار منتشر کرد.

 

انتشار مطلب روی کانال تلگرام

وقتی که پلاگین wp2app نصب شود در قسمت درج پست جدید یا ویرایش پست در گوشه سمت چپ بالا باکسی ظاهر خواهد شد با عنوان ارسال با تلگرام.

داخل این باکس سه گزینه وجود دارد.

ارسال با صدا : محتوای پست به همراه صدای آلارم به روی کانال و یا گروه مرود نظر ارسال میشود.

ارسال بدون صدا : محتوای پست بدون صدای آلارم به روی کانال و یا گروه مرود نظر ارسال میشود., از این گزینه میتوان هنگام شب و یا اوقاتی که کاربران دوست ندارند مزاحمشان شد استفاده کرد.

عدم ارسال: این گزینه به صورت پیش فرض فعال است و هیچ کاری انجام نمیدهد !

بعد از منتشر کردن پست پیام به صورت خودکار روی تلگرام ارسال میشود.

 

تنظیمات تلگرام

در پلاگین wp2app در قسمت تنظیمات تلگرام سه گزینه قابل تنظیم وجود دارد که برای ارسال پیام باید آنها را تنظیم کرد. قبل از شروع کار شما باید یک ربات بسازید و آن ربات را در کانال و یا گروه مورد نظر به عنوان نویسنده یا Admin ثبت کنید.

 

token رباط تلگرام : پلاگین از طریق رباتی که شما قبلا درست کرده اید پبام ها را ارسال میکند.هنگامی که شما ربات جدید درست میکنید یک توکن دریافت میکنید , توکن مورد نظر را اینجا وارد کنید.

نمونه: ۳۰۸۷۲۲۶۲۰:AAGK-14yBYJjU569tHOu9Cv7bWwv_CMLCO4

کانال تلگرام: رباتی که قبلا درست کرده اید باید در یک کانال یا گروه به عنوان نویسنده عضو شده باشد یا به قولی admin باشد. آدرس کانال یا گروه را اینجا وارد کنید.

نمونه: @wp2app

امضای آخر پیام: آخر پیام های ارسال شده در تلگرام را میتوانید با این گزینه امضا کنید , به این شکل که متن امضا را اینجا وارد میکنید و پلاگین به صورت خودکار آنرا به انتهای پیام میچسباند.معمولا نام و آدرس کانال را برای امضا استفاده میکنند

مانند: @wp2app

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *